Systém Carnet v detailu

Ať už potřebujete telematiku k jakémukoli účelu, vždy připravíme řešení přesně podle vašich požadavků. Smysl pro moderní design a estetiku je navíc klíčovou součástí našeho přehledného a výkonného systému.

Chci vědět více
Domovská stránka

Domovská stránka

Domovská stránka systému je po přihlášení kompletně přizpůsobitelná vašim potřebám a díky tomu si jednoduše zobrazíte například přehled blížících se termínů, rozcestník svých oblíbených stránek, nebo aktuální pozice vybraných vozů. Vše tak máte pod dokonalým dohledem. Individuálně si přizpůsobíte vzhled, zobrazíte novinky, historické informace, zprávy a další informace o vaší flotile.

Domovská stránka

Kniha jízd

V knize jízd si přehledně zobrazíte veškeré důležité informace o pohybu sledovaného objektu v libovolném časovém období, a to včetně souhrnných statistik. Elektronická kniha jízd Carnet plně vyhovuje účetním standardům a odstraní nepříjemnou povinnost denně vyplňovat manuální záznamy do papírové knihy jízd. Jako v celém našem systému je i kniha jízd zcela modulární. Každý uživatel si podle sebe navolí, jaký sloupec jej zajímá a na které pozici jej zobrazí. Veškeré důležité editace, jako je zadávání informací o palivu, cestovních nákladech, typu a účelu jízdy, jsou přístupné na jedno kliknutí. K většímu přehledu slouží i barevné odlišení typu jízd nebo zvýraznění jízd mimo pracovní dny.

Domovská stránka

Detailní zobrazení trasy

Vykreslení jízdy/trasy v klasické mapě je snad nejvyužívanějším náhledem při kontrole aktivity vozidla. Lze zobrazit trasu jedné i několika jízd současně a snadno mezi nimi přepínat. Vybrané jízdy je možno zrychleně „přehrát“ pomocí zabudovaného přehrávače jízd.

Domovská stránka

Mapové podklady

Systém standardně nabízí mapové podklady mapy.cz se všemi jejich standardními funkcemi i pravidelnými aktualizacemi. K zobrazení jízdy tedy můžete využít jak letecké snímky, tak i funkci panorama, která vám zprostředkuje zobrazení daného místa s možností rozhlédnutí se po okolí. K nadstandardu patří zobrazení jízd v mapách od společnosti Google, nebo využití map Registru půdy, tzv. LPIS. Další ze skvělých funkcí které mapy nabízí je možnost zobrazení aktuálních cen paliva čerpacích stanic akceptujících palivové karty CCS.

Domovská stránka

Rezervace vozidel i parkovacích míst

Jedná se o doplňkový modul systému Carnet, kterým velmi snadno zajistíte přehlednou evidenci sdílených vozidel v rámci jednotlivých poboček i celé společnosti. Vzhledem ke vzrůstajícímu nedostatku volných parkovacích míst jsme vytvořili i modul, který umožní v rámci Vaší společnosti sdílet volná privátní parkovací místa tak, aby je mohli využívat i vaši kolegové, kteří svá místa nemají.

Domovská stránka

Reporting

Reporty a datové výstupy jsou jednou z nejdůležitějších funkcí každé datové aplikace. S nadsázkou můžeme říci, že bez kvalitních reportů je pro většinu uživatelů taková aplikace bezcenná. A není důležitý pouze samotný počet reportů, které systém umí vytvořit, ale především to, jak jednoduše a intuitivně se s reporty pracuje. A v Carnetu to jde opravdu snadno.

Domovská stránka

Vlastní místa a polygon

V mapových podkladech lze vytvořit vlastní místa, pomocí kterých můžete snadno identifikovat zastávky vozidel u obchodních partnerů, zákazníků, nebo vašich pobočkách. Tyto vlastní místa pak snadno můžete využít pro tvorbu knihy jízd, plánování tras nebo jako výjezdní místa při tvorbě cestovních příkazů. Stejně snadno lze vytvořit i polygony, které využijete hlavně tehdy, pokud potřebujete být upozorněn na opuštění vozidla z této vymezené oblasti.

Domovská stránka

Porovnání vozidel

Díky rozmanitosti systému Carnet lehce a rychle porovnáte vybrané vozy nebo řidiče, případně celý vozový park. Snadno tak získáte statistický či grafický přehled o chování jednotlivých řidičů v dopravním provozu.

Mobilní aplikace

Aplikace Carnet v mobilu nabízí vše důležité pro sledování vozového parku přímo v terénu. Díky funkcím jako je například doplnění účelu jízdy, zadání nákupů apod. je aplikace ideálním pomocníkem pro řidiče na cestách.

APP store Google play

Potřebujete funkce šité na míru?Vytvoříme vám nové

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Jste v dobrých rukou

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům

  • ČSOB pojišťovna
  • ALD Automotive
  • Autocont
  • ČSOB Leasing
  • GECO
  • Veolia
  • Albert
  • Kooperativa

Odběr novinek e-mailem

Chcete být v obraze? Dostávat e-mailem rady, tipy a zajímavé informace ze světa telematiky? Zaregistrujte se k bezplatnému odběru informací formou e-mailu.

Detail souhlasu